آموزش پوشاندن تیرگی زیر چشم با آرایش

آرایش کردن هم مانند نقاشی کردن است. یعنی همانطور که در نقاشی کردن برای نشان دادن نقاط برجسته از ترکیب رنگهای تیره و روشن استفاده می کنید. هنگام آرایش نیز باید از ترکیب و بازی با رنگهای تیره و روشن برای پوشاندن پف یا کبودی زیر چشم استفاده نمایید.

به این صورت که ابتدا از کرم پودر برای زیر سازی در قسمت زیر چشم و سایر نقاط صورت خود استفاده کنید. رنگ این کرم پودر باید با رنگ اصلی پوست شما هماهنگ باشد، سپس با پنکیک کمی تیره تر از کرم پودری که استفاده کردید، روی قسمت پف زیر چشم را می پوشانید. دقت کنید موقع زدن پنکیک طوری آنرا پخش کنید که در کنار کرم پودر روشنتر که برای بقیه صورت از آن استفاده کردید. خطی ایجاد نشود . در قسمت مرزی حلقه زیر چشم و استخوان صورت این دو رنگ را در همدیگر محو کنید. به این ترتیب شما با یک رنگ تیره قسمتهای پف زیر چشم را گودتر نشان می دهید. در عین حال که قسمتهای پایین تر از حلقه زیر چشم یعنی جایی که استخوان گونه شروع می شود با کرم پودر روشن تر پوشانده شده است.

پف زیر چشم هم مانند کبودی زیر چشم به دلایلی ایجاد می شود که در ابتدا بهتر است به دنبال علت و درمان آن باشیم. خارج از بحث پیگیری علل ایجاد پف زیر چشم و نحوه درمان آن، در این مطلب قصد دارم نحوه پوشاندن پف زیر چشم با آرایش کردن  را بیان کنم.

همه خانمها می دانند که هنگام آرایش کردن باید به زیرسازی آرایش پرداخت . که البته یکی از کارهای مربوط به زیرسازی آرایش، استراحت دادن و آرام سازی پوست است. استفاده از ماسکهای صورت در طول هفته به پوست شما طراوت و شادابی خوبی می بخشد و زمینه را برای یک آرایش زیبا فراهم می کند. اگر پوست شما دارای جوش ها و لکه های زیادی باشد. آرایش کردن نه تنها زیبایی به پوست صورت نمی دهد بلکه جوش ها و لکه ها بیشتر خود را نشان می دهند. بنابراین یکی از کارهای مربوط به زیرسازی آرایش را به مراقبت از پوست خود اختصاص دهید.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس