ارتباط مستقیم رنگ های دکوراسیون شما در روحیات شما

مجموعه : دکوراسیون

دارید فکر می کنید که دیگر وقت آن رسیده است که در رنگ های مورد استفاده در خانه و زندگیتان تغییری ایجاد کنید یعنی اینکه از جا برخیزید و با صرف وقت و با استفاده از رنگهای مختلف دکور خانه تان را عوض کنید . تغییر رنگ یک راه نسبتاً آسان و ارزان برای تغییر دکور می باشد اما حواستان باشد رنگهایی که انتخاب می کنید ورای عوض شدن ظاهر خانه پیامی ارسال می کنند و روانشناسان می گویند که رنگها شاهد گویای شما و درونیات تان هستند .

سایه های رنگ قرمز
قرنهاست که رنگ قرمز به معنای شور و هیجان است و به همین دلیل است که گرفتن دو شاخه گل رز از کسی به معنای آن است که خیلی شما را دوست دارد . افرادی که به سایه های رنگ قرمز از قرمزی سیب سرخ و رز گرفته تا رنگ قرمز گوجه فرنگی علاقه مندند در زندگی اشان افرادی خوش بین ، اجتماعی و پرشور هستند .

 

سایه های رنگ آبی
آیا رنگ مورد علاقه شما آبی است ؟ افرادی که گرایششان به رنگ آبی بیشتر است عموماً افرادی آرام ، دلسوز و ثابت قدم در کار هستند . این رنگ یاد آور آسمان و آب و مورد علاقه کسانی است که که شخصیت هایی آرام داشته و طرفدار صلحند .

 

سایه های رنگ سبز
سبز شدن به معنای کشیدن باریکه ای از مریم گلی و برگهای سبز بر روی دیوار می باشد . رنگ سبز حس و حال طبیعی بودن را در فضا منتشر می کند و افرادی که خواهان آنند در سایه هایی از رنگ سبز محصور گردند تعادل و توازن را دوست دارند و می توان آنها را جز افراد متمدن به حساب آورد .

 

سایه های رنگ زرد
یک جمله کلیشه ای هست که می گوید رنگ زرد رنگ آفتاب است و افرادی که در دکور خانه اشان از این رنگ استفاده می کنند می خواهند که آفتابی و شاد باشند . اما آنها خیلی عمیق تر از آن رفتار می کنند . افرادی که رنگ زرد را دوست دارند تمایل دارند افرادی متفکر ، ماجراجو بوده و برای آزادی ارزش زیادی قائلند .

 

سایه های رنگ بنفش
از رنگ بنفش گیاه اسطوقدوس تا رنگ بنفش بادمجان ، آلو و بنفش تیره شاهانه سایه های این رنگ ترکیب شده از رنگ قرمز و آبی یک نوع حس دراماتیک ایجاد می کند . عاشقان این رنگ خود افراد اهل هنر بوده و طرفدار حالتهای هنرمندانه و غیر سنتی می باشند .

سایه رنگ مشکی
مشکی رنگی پر آوازه است. بهتر است در دکور خانه تان از این رنگ خیلی کم استفاده کنید تا مبادا رایحه قدرتمندش تمام فضا را پر نماید . کسانی که دوست دارند همه چیزشان به رنگ مشکی باشد می خواهند با روشی محتاطانه همه چیز را تحت تاثیر قرار دهند و بطور کلی گویای این ایده اند که همه چیز را بازگو نمی کنند .

سایه های رنگ سفید
افرادی که برای رنگ آمیزی محیط پیرامون خود از این رنگ استفاده می کنند احتمالا باور دارند که جمله ” خالص و پاک به مانند برف” چیزی فراتر از یک جمله کلیشه ای است . استفاده از رنگ سفید نشانه شخصیت هایی است که راحتی و آسایش را در سادگی می یابند و جهان را از دریچه معصومیت و جوانی می بینند .

 

سایه های رنگ نارنجی
فضایی که مملو از رنگ نارنجی است فضایی شاد و زنده می باشد . افرادی که در دکوراسیون اتاقهایشان از رنگمایه های نارنجی استفاده می کنند افرادی معاشرتی ، خونگرم ، اجتماعی و آسان گیر هستند ولو اینکه دوست داشته باشند در مرکز توجه باشند.

 

سایه های رنگ طلایی
طلایی- رنگ ثروت ، دارایی و زرق و برق- بی باکی و جسارت به همراه گرما و تجمل را را در فضا ساطع می کند. این رنگ تاریخچه ای طولانی و با شکوه دارد بنابراین امکان دارد سنت گرایان هم از این رنگ استفاده کنند تا جو زیبای صمیمانه ای را فراهم نمایند .

 

سایه های رنگ طوسی
آنانی که در دکوراسیون تماماً از رنگ طوسی استفاده می کنند به دنبال آرامش و طمانینه و صلح هستند و گوشه چشمی هم به طراحی داخلی مدرن دارند . از آن جایی که طوسی رنگی بین سفید و سیاه است آنانی که در دکوراسیون خود از این رنگ استفاده می کنند نسبتاً اهل سازش و توافق هستند .

 

سایه های رنگ گل بهی
صورتی رنگ احساس و محبت . کسانی که در دکوراسیون منزل از رنگ صورتی استفاده می کنند علاقه شدیدی به توجه دارند و اغلب افرادی فرهمند و پر جذبه هستند . استفاده از رنگ گل بهی ملایم فضای مطبوعی در اتاق ایجاد می کند . برای داشتن جلوه ای مدرن تر رنگ صورتی را با طوسی و مشکی ست نمایید .

 

سایه های رنگ بلوطی
یک شخصیت بالغ این رنگ را که کمی روشن تر از قرمز است انتخاب می کند ، افرادی که در دکوراسیون از این رنگ استفاده می کنند افرادی بخشنده بوده و می دانند که چه چیزی می خواهند .

 

سایه ها ی رنگ قهوه ای
رنگ قهوه ای را دوست دارید ؟ شاید یک رگه از کله شقی و لجبازی داشته باشید . افرادی که رنگ قهوه ای را دوست دارند ثبات و استواری را ترجیح می دهند و دوست دارند به خانواده و دوستانشان وابسته باشند و هم چنین می توانند لجوج هم باشند . دکور قهوه ای رنگ به توصیف ریشه ها می پردازد و کمک میکند که در اتاق احساس استواری و ثبات جریان داشته باشد . به دنبال راهی باشید تا این رنگ را با رنگ دیگری کامل نمایید تا در اتاق احساس دلمردگی و کسالت منتشر نگردد .

 

سایه های رنگ بژ
اگر آراستگی ، ظرافت و زیبایی شناسی مدرن برایتان جالب است از قهوه ای و سفید دو رنگ خشک و بی روح هستند استفاده نکنید بلکه به جای آن دو از رنگ بژ که یک رنگ تیره و گرم است استفاده نمایید . این رنگ ایده آل آنانی است که به دنبال سادگی توام با سایه ای یکپارچه و خشن هستند . افرادی که در دکوراسیون خانه شان از این رنگ استفاده می کنند شخصیتی سبکبال دارند و اغلب از آرامش لذت می برند .

 

سایه های رنگ زیتونی
اگر رنگ زرد و سبز را با هم ترکیب کنید به رنگ زیتونی می رسید . این رنگ به مانند رنگ زرد شور و نشاط و پایایی را انتقال می دهد اما دارای عنصری از هارمونی و تعادل هم می باشد مکمل این رنگ وسایل چوبی با رنگ تیره و کفپوش های چوبی است . افراد علاقه مند به این رنگ دوستانی معتمد و در عین حال خود رای می باشند .

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس