اگر می خواهید به ماه سفر کنید،زودتر بلیط بخرید

اولین سفر دور ماه به مسافت ۵۰۰ هزار مایل با استفاده از فضاپیمای دوران اتحاد شوروی که تغییر و ارتقا یافته، از اوایل سال ۲۰۱۵ آماده بهره برداری می‌شود.

 

کمپانی بریتانیایی سفرهای فضایی “اکسکالیبور آلماز” با استفاده از فضاپیمای “سالیوت کلاس”، به عنوان بخشی از نخستین ایستگاه‌های سفرفضایی در دوران اتحاد شوروی، اعلام کرد که آماده اعزام گردشگران دریک سفر دور ماه، ازاوایل ۲۰۱۵ است.

به گزارش نوستیا هزینه بالقوه سفر با این فضا پیما برای هر گردشگر فضایی، حدود ۱۰۰ میلیون پوند بریتانیا برابر با ۱۵۰ میلیون دلار می‌شود.

“آرت دوالا “مدیر اجرایی شرکت بریتانیایی یاد شده درجریان برگزاری یک همایش توریسم فضایی درلندن اعلام کرد که این شرکت از هم اکنون آماده فروش بلیت به مسافران علاقمند به سفر است.

ماموریت اصلی و هدف کمپانی “اکسکالیبور آلماز” کسب مقام پیشگامی در تامین سفرهای منظم و قابل اعتماد و ایمن برای تجربه سفر به فضا به توریست‌ها و مشتریان این گونه سفرها در سراسرجهان است.

این شرکت در تحقق این هدف دست به اعمال تغییرات عمده در فضاپیماهای ساخت روسیه شوروی زده که استفاده از کپسول‌ها و جایگاه‌های ویژه حمل مسافر همراه با باتری قابل شارژ است که در اتومبیل‌ها به کار می‌رود. هریک از این کپسول‌ها می‌تواند سه مسافر را درخود جای بدهد.(خبرگزاری میراث فرهنگی)

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس