این زن با دیدن روزنامه از ترس سکته میکند !! + عکس

مجموعه : مطالب جالب
زن, دیدن روزنامه, سکته

این زن با دیدن روزنامه از ترس سکته میکند !! + عکس

«دیان فیری‌لاو»، شهروند 49 ساله اهل «روچستر» انگلیس می‌گوید وحشتش از روزنامه‌ به حدی زیاد است که حتی نگاه کردن به آن نیز برایش دشوار است…

 

«دیان فیری‌لاو»، شهروند 49 ساله اهل «روچستر» انگلیس می‌گوید وحشتش از روزنامه‌ به حدی زیاد است که حتی نگاه کردن به آن نیز برایش دشوار است.
این زن می‌گوید: 25 سال است که از بیماری «کلوفوبیا» یا «وحشت از روزنامه» رنج می‌برم به طوری که حتی نمی‌توانم به روزنامه نگاه کرده، آن را بو یا لمس کنم. وقتی هم برای خرید به فروشگاهی می‌روم سعی می‌کنم تا جایی که امکان دارد از دکه فروش روزنامه‌ها دور باشم.

زن, دیدن روزنامه, سکته

«فیری‌لاو» افزود: حتی نمی‌توانم به کسی که روزنامه در دست دارد نزدیک شوم و در صورت نزدیک شدن چنین فردی به من از او فرار می‌کنم. یک زمانی، تنها وقتی دست به روزنامه می‌زدم که مطمئن بودم بلافاصله می‌توانم دست‌هایم را بشویم اما الان حتی نمی‌توانم به آنها نگاه کنم.
به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، فیری‌لاو در توصیف شدت ترس خود می‌گوید: احساس خوبی به روزنامه ندارم. وقتی دستم به روزنامه می‌خورد احساس می‌کنم پوستم دارد کنده می‌شود. حتی نمی‌توانم بوی آن را تحمل کنم چرا که بوی تند و به خصوصی دارد.

فیری‌لاو در ادامه گفت: این مشکل ریشه در کودکی‌ام دارد. وقتی بچه بودم مادرم با روزنامه بر سر پدرم می‌زد. اگرچه او این کار را به شوخی و کاملا دوستانه انجام می‌داد اما این مسئله مرا نگران می‌کرد و همین باعث شد که از 25 سال پیش از روزنامه ترس داشته باشم.

منبع : ایسنا

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس