این هتل آیپد طلا هدیه می دهد ! + عکس

این هتل آیپد طلا هدیه می دهد

آیپد طلا

“آیپد طلا”

آیپد طلا:

از آنجایی که میانگین هزینه اقامت در سوییت های برج العرب ۱۵ هزار دلار است، وجود آیپد طلا برای رساندن راحتی مسافرین به اوج، چیز عجیب و غریبی نیست.

 در هتل برج العرب واقع در دوبی، که البته یک هتل کاملا اعیانی به شمار می آید، ماجرا ۱۸۰ درجه با بقیه هتل ها فرق می کند. اخیرا در این هتل رسم بر این شده که راهنمای مسافران، به هر میهمان یک آیپد با بدنه ای از طلای ۲۴ عیار می دهد تا در مدت اقامتش در هتل، از آن برای آشنایی با خدمات و مکان های هتل استفاده کند.

روی این آیپدها “برنامه تعاملی تجربه مشتری” نصب شده که اطلاعات مختلف درباره خدمات هتل، منوها، رستوران ها، و رویدادها را به مسافرین ارائه می کند. این آیپدها به طور جداگانه نیز در بوتیک برج العرب، در کنار آیپد مینی، آیفون ۵ و بلکبری Q10 (همگی با بدنه طلا) به فروش می رسند. همان طور که می بینید لوگوی هتل برج العرب هم در پشت بدنه طلای آیپد حک شده.آیپد طلا یک راه فوق العاد برای جذب مشتری های پولدار است .

 

برج العرب نام هتلی مجلل در دوبی، امارات متحده عربی است. ساختمان آن ۳۲۱ متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای مصنوعی ۲۸۰ متر از خشکی بنا شده‌است. کوچک‌ترین اتاق هتل ۱۶۹ و بزرگ‌ترین اتاق آن ۷۸۰ متر مربع مساحت دارند.غالباً هتل برج العرب را «تنها هتل ۷ ستاره جهان» می‌نامند اما همیشه تعداد ستاره‌های آن مورد بحث بوده است.هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد. اجاره کوچک‌ترین اتاق این هتل شبی ۶ هزار درهم است. سرو هر غذا در این هتل کمتر از ۱۰۰۰ درهم نیست.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس