با وجود فیکس بودن در تیم خودم دوست داشتم به پرسپولیس بیایم

مجموعه : اخبار ورزشی

امیر عابدزاده

وی درباره حضورش در پرسپولیس و اینکه بعید است در این فصل به او بازی برسد، گفت: «من همیشه آرزوی حضور در پرسپولیس را داشتم. دوران کودکی ام همیشه پدرم می گفت تو باید جای من را بگیری و حالا هم در پرسپولیس هدفم همین است. وقتی فهمیدم آقای رویانیان مرا می خواهند خیلی خوشحال شدم و با اینکه در لس آنجلس بلوز فیکس بودم و هر هفته هم نمرات خوبی از کارشناسان می گرفتم اما هرطور شده شرایط را مهیا کردم تا به پرسپولیس بیایم. اینکه الان بازی نمی کنم برایم مهم نیست چون سنم کم است و برای پیشرفت جای زیادی دارم. مطمئنم روزی می آید که فیکس پرسپولیس می شوم. من دست از تلاش برنمی دارم و اگر تمریناتم را دیده باشید، متوجه می شوید که چقدر انگیزه دارم.»

فرزند احمدرضا عابدزاده همچنین گفت: «پدرم همیشه به من می گوید از رقابت نترس. او اگر عقاب آسیا شد به این دلیل بود که با خیلی ها رقابت کرد و خودش را ثابت کرد. من هم راه او را در پیش گرفته ام و می خواهم موفق باشم.»

وی درباره اینکه می تواند جای پدرش را بگیرد یا نه افزود: «پدر من یکی بود. هیچ کس نمی تواند جای او را بگیرد اما من سعی می کنم به توانایی های او نزدیک شوم. همیشه از راهنمایی هایش استفاده می کنم و لذت می برم که یکی از بهترین دروازه بانان تاریخ فوتبال آسیا را بالای سر خودم دارم.»

عابدزاده درباره اینکه آیا به تیم ملی فوتبال هم فکر می کند، عنوان کرد: «این هم یکی از رویاهای من است و مطمئنم در آینده ای نزدیک به آنها می رسم. من پسر عقاب آسیا هستم و باید مثل او باشم.»

وی درباره اینکه آیا می تواند رکورد پدرش در نباختن در دربی ها را ادامه دهد، اضافه کرد: «نمی دانم اما اگر فرصت بازی کردن در دربی های آینده را پیدا کنم سعی می کنم دروازه ام را بسته نگه دارم و به تیمم کمک کنم که بازنده نشویم.»

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس