بررسی تخصصی مک بوک MacBook Pro 15.4, MD322

مجموعه : بررسی لپ تاپ

apple-mbp2011-15-keyboard-sm

مقدمه:
در مقالات قبلی که مک بوک فوق العاده Z0M3000B5 CTO را بررسی کردم دو مشخصه ان شاید کاربران را در خرید ان محصول به تردید بیاندازد یکی قیمت ان و دیگری وزن آن می باشد. البته در همانجا توضیح دادم که به چه علت قیمت و وزن آن محصول افزایش پیدا کرده است ولی شاید کاربرانی باشند که نیاز به حمل نقل مداوم محصول خود داشته باشند در این هنگام وزن محصول امر مهمی برای این دسته افراد می باشد. اگر این دو خصیصه باعث شده است که از محصولات اپل صرفه نظر کنید ، پیشنهاد ما این است که تا پایان بررسی این محصول با ما باشید .
نقد و بررسی مک بوک پرو اپل مدل MacBook Pro 15.4, MD322:
intelbadge-2011-core_i7-sandy-120این محصول از CPU چهار هسته ای شرکت اینتل با فرکانس کاری ۲٫۴ گیگا هرتز که ۲۰۰ مگا هرتز از Z0M3000B5 CTO بالاتر است و ۶ مگابایت حافظه نهان (Cache) بهره مند است.

همانند محصول دیگر این محصول از ۴ گیگابایت حافظه رم با اخرین تکنولوژی DDR3 با Bus 1333 نیز بهره مند است. ذخیره سازی اطلاعات در این محصول در یک هارد دیسک، با ظرفیت ۷۵۰ گیگا بایت انجام می شود .اپتیکال درایو این محصول نیز از نوع DVD-RW می باشد.

amdbadge-2011-radeongraphics-smapple-mbp2011-15-ports-smکارت گرافیک این محصول AMD Radeon HD 6770M می باشد که از جدیدترین تکنولوژی کارت های گرافیک یعنی GDDR5 بهره مند است که میزان بسیار مناسبی برای امور گرافیکی به نظر می رسد. برای کاهش قیمت نهایی محصول شرکت اپل ، مانیتور ۱۵٫۴ اینچ LED را برای خروجی تصویر قرار داده است که البته رزولیشن ان نسبت به دیگر محصولان نیز کاهش یافته است ( ۱۴۴۰×۹۰۰ ) و همانند دیگر پروبوک های این شرکت، این محصول یک پورت Thunderbolt علاوه بر پورت های FireWire 800 ، USB 2.0 و Mini Display Port, نیز درون خود گنجانده است.

مقدار انرژی که توسط باتری تامین می شود همانند Z0M3000B5 CTO هفت ساعت می باشد که برای یک وسیله پرتابل انهم از نوع لپ تاپ میزان بسیار مناسبی می باشد.

apple-accessories-applecare-smمهم ترین برتری این محصول نسبت به محصولات مشابه دیگر شرکتها که بسیار مهم و قابل توجه نیز میباشد وزن بسیار کم این محصول است که این برتری باعث حمل نقل راحت تر لپ تاپ و محبوب تر شدن این محصول خواهد شد وزن این محصول 2.54 کیلوگرم میباشد.

apple-mbp2011-15-angle_aper-sm

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس