برگ برنده ای جدید برای یاهو؛ ماریسا مه‌یر مدیر سابق گوگل به یاهو پیوست

مجموعه : اخبار

ماریسا مه‌یر به‌عنوان یکی از مدیران قدیمی و شناخته شده شرکت گوگل که سال‌ها به‌عنوان مدیر محصولات این شرکت و نیز در سمت مدیر بخش تجربه کاربری گوگل فعال بود، امروز به‌طور رسمی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت یاهو معرفی شد.

خانم مه‌یر کارمند شماره بیستم شرکت گوگل بود که ۱۳ سال پیش به‌عنوان مهندس نرم‌افزار به عضویت این مجموعه درآمد و خیلی زود توانست جایگاه خود را در این شرکت بهبود ببخشد. هنگامی که گوگل قصد داشت تا ویژگی‌های شخصی‌تری را در سرویس‌های خود ایجاد نماید، او به تنهایی کمک زیادی به این موضوع کرد.

با توجه به تجربه فعالیت موفق او در گوگل، می‌توان امید داشت که یاهو سرانجام بتواند از شرایط بحرانی فعلی خارج شده و توان رقابت با سایر رقیبان موجود در بازار را داشته باشد. مه‌یر طی این چند سال به‌خوبی ثابت کرده است که توان مدیریتی و نوآوری زیادی در حیطه کاری خود دارد و همین موضوع می‌تواند نوید آغاز دوباره‌ای برای یاهو باشد.

هرچند که بهبود اوضاع فعلی یاهو کاری فوق‌العاده دشوار به‌نظر می‌رسد، اما خیلی‌ها امیدوارند این رویه توسط مه‌یر به خوبی پیش برود.

لری پیج، مدیرعامل گوگل درباره جدایی ماریسا مه‌یر از این شرکت گفت:

ماریسا از ۱۳ سال پیش که به‌عنوان کارمند شماره ۲۰ وارد گوگل شده است، قهرمان خستگی ناپذیر کارمندان ما بوده است. او برای توسعه بخش جستجو، سرویس موقعیت مکانی و دیگر محصولات به ما کمک کرده است. ما در گوگل دلمان برای استعدادهای او تنگ خواهد شد.

اریک اشمیت نیز انتخاب یاهو را بسیار خوب عنوان کرد و گفت از اینکه می‌بیند یک زن دیگر نقش مدیرعامل یک شرکت تکنولوژی را به عهده گرفته است بسیار هیجان زده است.

پس از اعلام این خبر از وبلاگ‌های خبری و خبرگزاری‌ها، سهام یاهو شاهد رشد نسبی‌ای بوده است. ماریسا مه‌یر قرار است به‌طور رسمی کار خود را از امروز در یاهو آغاز نماید.

منبع:یاهو

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس