بچه داری شکیرا خبرساز شد + عکس

بچه داری شکیرا

شکیرا خواننده معروف ۳۶ ساله کلمبیایی (همسر پیکه) این روزها شدیدا سرگرم بچه داری است و نشان داده است به انجام وظیفه مادری بیش از هرچیز دیگری اهمیت می دهد. این خواننده مشهور و محبوب سال گذشته میلادی اولین فرزند خود را به دنیا آورده است . میلان پیکه  فرزند او فوتبالیست معروف اسپانیایی ژرارد پیکه است که حدود ۴ ماه پیش به دنیا آمده است.

مصاحبه شکیرا:

شکیرا در مصاحبه اش اعلام کرده است : شیردادن به میلان یکی از بهترین تجربیات در طول زندگی من است . من عاشق این کار هستم و چون میدانم این مسئله برای سلامت او چقدر اهمیت دارد تصمیم ندارم تا قبل ازموعد مقرر شیر دادن به او را متوقف کنم.
او اضافه میکند شیر دادن باعث می شود تا زودتر به تناسب اندام قبل از بارداری ام برسم. وی معتقد است در طول دوران بارداری اش وزن زیادی اضافه نکرده است ، اما احساس می کند هنوز به وزن ایده آلش نرسیده است.
شکیرا اضافه میکند اگرچه مشغله های زیادی برای انجام کارهایش دارد و بیشتر وقت او در تلاش برای ضبط آلبوم و رسیدگی به سرمایه گذاری هایش می گذرد پرداد اما هیچ چیز برای او به اندازه انجام وظایف مادری اش اهمیت ندارد. او می گوید در کنار پسرش بیشترین آرامش را دارد و علیرغم اینکه همه انتظار داشتند او دچار استرس شود او با آرامش کامل کارهایش را انجام می دهد.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس