تاریخ اعلام زمان نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی

مجموعه : اخبار

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، گفت: نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۱ و آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ۲۸ تا ۳۰ شهریور ماه در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  اعلام می شود که در این آزمون ۱۶۶ هزار و ۷۶ نفر پذیرفته می شوند.

وی با بیان اینکه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۱ و آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ۳ شهریور ماه در ۱۳۵ شهرستان مختلف کشور برگزار شد، افزود: در این آزمون ۳۷۴ هزار و ۸۱۶ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۲۸ هزار و ۱۰۴ نفر زن و ۲۴۶ هزار و ۷۱۲ نفر مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: ۱۹۳ هزار و ۸۱۶ داوطلب در ۲۱ کد رشته امتحانی از ۴۱ کد رشته امتحانی در آزمون صبح جمعه، ۳ شهریور ماه شرکت کردند و ۱۸۱ هزار و دو داوطلب در ۲۰ کد رشته امتحانی از ۴۱ کد رشته امتحانی بعد از ظهر جمعه، ۳ شهریور ماه به رقابت پرداختند.
توکلی تصریح کرد: نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۱ و آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ۲۸ تا ۳۰ شهریور ماه در سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس