مروری بر سنترفا

جدیدترین جزییات در مورد فروش بلیت جشنواره فیلم فجر ۹۲

 

جشنواره فیلم فجر, فیلم فجر ,بلیت فجر ,بلیت فیلم فجر ,قیمت بلیت فیلم فجر

جدیدترین جزییات در مورد فروش بلیت جشنواره فیلم فجر 92

 

 ابراهیم داروغه‌زاده گفت: امسال در پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر 92 شرایطی را فراهم کردیم تا هر شخص با هر امکان مالی بتواند در جشن سینمای انقلاب شرکت کند.

قائم مقام دبیر جشنواره فیلم فجر 92 با اعلام این خبر، گفت که سالنهایی سینمایی در دوره‌ی برگزاری جشنواره‌ی فیلم فجر به سه بخش تقسیم می‌شوند و توضیح داد: امسال سه نوع قیمت بلیت، بر اساس سه منطقه جغرافیایی در شهر تهران خواهیم داشت.

وی افزود: ممتاز شامل شمال شهر تهران که سینماهایی چون «ملت»،‌ «آزادی» و «فرهنگ» را دربرمی‌گیرد که قیمت بلیت در گیشه‌ی این سینماها، 7 هزار تومان خواهد بود و در پیش‌فروش نیز دانشجویان از مزیت 20 درصد تخفیف دانشجویی برخوردار هستند.

داروغه‌زاده ادامه داد: سینماهای مرکز شهر مانند «شکوفه» قیمت بلیت در گیشه‌شان 6 هزار تومان خواهد بود که در پیش‌فروش 30 درصد تخفیف خواهد داشت.

وی با اشاره به سینماهای جنوب شهر گفت: سینماهایی مانند «راگا»، «تماشا» و «کیان» قیمت بلیت در گیشه‌ی این سینماها، 4 هزار تومان است که در این سینماها بلیت پیش‌فروش با 50 درصد تخفیف عرضه می‌شود که در نهایت قیمت را تا دو هزار تومان کاهش می‌دهد.

قائم مقام دبیر جشنواره فیلم فجر امسال در پایان خاطرنشان کرد: در دوره سی و دو نسبت به سال گذشته کاهش زیادی در عرضه قیمت بلیت داشته‌ایم و علاقه‌مندان می‌توانند بلیت جشنواره را در پیش‌فروش به قیمت‌های دو هزار تومان،‌چهار هزار تومان و هفت هزار تومان خریداری کنند بنابراین برای اولین‌بار قیمت‌ها متغیر شده است.

منبع : ایسنا

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس