جیمیل محبوب‌ترین سرویس پست الکترونیکی

مجموعه : اخبار

بر اساس آمار و ارقام اعلام شده توسط گوگل،سرویس پست الکترونیکی جیمیل محبوب‌ترین سرویس پست الکترونیکی بر مبنای وب با بیش از ۴۲۵ میلیون کاربر است.

دلایل مختلفی برای درست بودن آمار گوگل می‌توان متصور شد به عنوان مثال در هر روز در حدود یک میلیون دستگاه اندرویدی فعال می‌شود و شما برای دسترسی داشتن به اکثر امکانات دستگاه اندرویدی خود باید اکانت جیمیل داشته باشید و بدین تریتب کاربران بیشتری اضافه می‌شوند و برای اینکه بتوانید در یوتیوب نیز ویدیو آپلود کنید نیز باید دارای اکانت جیمیل باشید.

در مورد مرورگر کروم ٰ،ویرایش۲۰ این مرورگر نیز در هفته گذشته ارائه شد در حالی که هنوز مهر نسخه ۱۹ خشک نشده است و حالا کروم محبوبترین مروگر در دنیای وب با بیش از ۳۱۰ میلیون کاربر فعال است.

بر اساس اعلام  استات کانتر که البته چندان غافلگیر کننده هم نبود مرورگر کروم سرانجام اینترنت اکسپلورر را به زیر کشیده است و البته موسسه کام اسکور نیز این خبر را تائید کرده است.

گفتنی است که سرویس جیمیل از سال ۲۰۰۴ آغاز به کار کرد و از یک سرویس ایمیل ساده به یک درگاه جهانی مبادله اطلاعات بدل شده است .

از سایر افتخارات گوگل می‌توان به داشتن بیش از ۵ میلیون کسب و کار با استفاده از برنامه‌های گوگل و همچنین ارتباط مستقیم با ۶۶ دانشگاه برتر ایالات متحده است که این شرکت ابرمیزبانی برای این دانشگاه‌ها  را بر عهده گرفته است اشاره کرد.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس