مروری بر سنترفا

خانم ها به این نقاط بدن مردان توجه می کنند

مجموعه : بعد از ازدواج

باید بدانید زمانی که نوبت به موارد بهداشتی و نگهداری از بدن می رسد، خانم ها متوجه همه چیز می شوند و از آنجایی که بیشترین میزان توجه آنها در انتخاب همسر مناسب به مواردی نظیر بو و بهداشت بر می گردد، جوراب های کثیف و یا ناخن های نامرتب می توانند براحتی رابطه شما دو نفر را بر هم زنند.

در این قسمت لیستی از اعضایی را که آقایون معمولاً به این دلیل که تصور می کنند خانم ها به آن قسمت ها اهمیت نمی دهند، آنها را تمیز نکرده و مراقبت های لازم را در موردشان انجام نمی دهند، برایتان آورده ایم. امیدواریم پس از مطالعه لیست زیر، جزو افرادی باشید که از این نقاط مراقبت کافی می کنند و اهمیت آن را می دانند.

 ابرو :

او انتظار ندارد که ابروهای شما همانند خودش کاملاً دارای فرم باشد، اما ابروهای پر و در هم و بر هم نیز چیزی نیست که او انتظار دیدنش را داشته باشد. در این مورد چه کنید ؟

اگر شما جزو آن دسته از مردهایی هستید که ابروهای پری دارند ، باید درست کاری را انجام دهید که خانم ها انجام می دهند یعنی ابروهایتان را بردارید . فقط کافی است موهای بین دو ابرو را بردارید (فقط موهایی که وسط دو ابرو قرار دارند).

 ناخن :

دستان شما نقطه ای هستند که مطالب بسیاری در مورد نظافت و بهداشت شخصی شما را در اختیار او قرار می دهند. پس اجازه ندهید تا ناخن های چرک و کثیف ، شما را از دور خارج کنند. در این مورد چه کنید ؟

لازم نیست هر هفته مانیکور کنید تا ناخن هایتان فرم داشته باشند، بلکه فقط کافیست از داروخانه یک عدد سوهان خریداری نمایید و سختی ها و لبه های تیز آن را صاف کنید. هیچ خانمی دوست ندارد، کسی او را با ناخن های بد فرم و ناصاف در آغوش بگیرد.

 پوست :

خانم ها به وسیله کرم های نرم و مرطوب کننده با خشکی پوست در سرما مبارزه می کنند، آقایون اغلب این کار را انجام نمی دهند. لازم نیست موشک هوا کنید ، فقط یک قوطی نرم کننده (ترجیحاً بدون بو) خریداری کنید و آن را مرتباً بر روی پوست خود بمالید تا خشکی ها از بین بروند. افرادی که پوست های چربی دارند، باید نمونه هایی را خریداری کنند که بدون روغن (oil free) باشند، به این ترتیب مشکلاتتان به آسانی حل خواهد شد.

پـــــــا :

ترک پا ، قارچ های موضعی ، ناخن ها بلند انگشت های پا و بوی بد آن می تواند براحتی او را از برقراری رابطه با شما منصرف کند. متاسفانه زمانی که شما کفش هایتان را در می آورید اولین چیزی که یک خانم به آن توجه می کند، همین موارد هستند. اگر نتوانید از این قسمت پنهان بدن خود بخوبی مراقبت کنید، او ممکن است تصور کند که توانایی مراقبت و نگهداری از سایر اعضای مخفی را نیز ندارید. در این مورد چه کنید ؟

اگر پودرها و پمادهای روی میز جواب نمی دهند باید با یک پزشک در این مورد مشورت کنید.

 موی بینی و گوش :

من موی گوش و بینی یک مرد را با سبیل های بلند و نمایان یک خانم برابر می دانم. یک خانم برای از بین بردن سبیل ها، آنها را موم می اندازد، دکولوره می کند و هر کار دیگری که از دستش بر آید در این زمینه انجام می دهد. آیا شما نیز نباید همین کار را انجام دهید ؟ در این مورد چه می کنید ؟

در این قسمت یک راهنمای ساده وجود دارد که باید آن را اجرا کنید: زمانی که موهای گوش و یا بینی آنقدر بزرگ شده باشند که از سوراخ ها بیرون بزنند، باید نسبت به کوتاه کردن آنها اقدام کنید.

دندان :

لبخندی با دندان های درخشان تحت هر شرایطی همه چیز را به نفع شما بر می گرداند. دندان های لکه دار، زرد و پلاک دار او را به راحتی به سمت دیگری منحرف میکند. در این مورد چه کنید ؟

اگر مشکلات دندان هایتان بیش از اندازه حاد شده باید نزد دندانپزشک بروید ؛ اما اگر هنوز به این مرحله نرسیده اید، بهتر است یک خمیر دندان سفید کننده و دهان شویه خریداری کنید. البته باید اشاره کنم که استفاده کردن از آنها را نیز از یاد نبرید !

 کمر :

کمر شما شهوت انگیزترین نقطه بدنتان است، البته نه زمانی که پر است از جوش و موهای زائد . در این مورد چه کنید ؟

اگر مشکل شما جوش های غرور است، از کرم و یا لوسیون های پاک کننده استفاده کنید. در مورد موها هم اگر مقدار آنها کم باشد اصلاً مسئله ای نیست ، تا به حال کمی مو هیچ کس را اذیت نکرده اما اگر مقدار آن بیش از حد نرمال است باید به سالن زیبایی بروید و آنها را اپیلاسیون کنید .

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس