درگیری دو بازیکن پرتقال در جریان تیم این تیم

مجموعه : اخبار

 

پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی پرتغال در روز جمعه، درهای کمپ تمرینی تیمش در هتل رمس را به روی هواداران بازگذاشته بودتا آنها از نزدیک تمرین کردن پرتغالی ها را تماشا کنند. حدود 1000 نفر هم برای تماشای این تمرینات آمده بودند.

جدای از الدر پوشتیگا که به دلیل مصدومیت از همراهی تیمش در بازیهای باقی مانده در یورو محروم خواهد بود، سایر بازیکنان پرتغال در تمرینات حضور داشتند .البته رائول میرلس هم با اندکی مصدومیت جدای از سایرین تمرین می کرد.

درجریان این جلسه تمرینی اتفاق عجیبی افتاد و آن هم دست به یقه شدن میگل لوپس و ریکاردو کوارشما در جریان این جلسه تمرینی بود. این دو بازیکن با هم درگیر شدند ولی با دخالت سایر بازیکنان پرتغالی این دعوا پایان یافت.

ماجرا از این قرار بود که در جریان تمرینا ت تیم ، میگل لوپس تکل خشنی را روی پای کوارشما رفت و کوارشما بلافاصله شروع به انتقاد از هم تیمی اش کرد. ولی اندکی بعد و دربرخورد بعدی که میان آنها رخ داد، کار بالا گرفت و آنها با هم دست به یقه شدند. بنتو برای دقایقی تمرینات تیم را متوقف کرد و البته مشکل خیلی سریع حل شد.

ریکاردو کستا، مدافع پرتغالی والنسیا که هنوز دررقابتهای یورو برای تیمش به میدان نرفته در کنفرانسی خبری بعد از این جلسه تمرینی در دفاع از رونالدو کاپیتان تیمش،در مقابل فشارهای موجودگفت:« تیم ما به رونالدو وابسته است؛ به ریکاردو وابسته است؛ به موتینیو وابسته است؛ کریستیانو تنها یکی دیگر از بازیکنان تیم ماست و همه ما به تیممان وابستگی داریم.»

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس