رفع فیلتر فلیکر !

متاسفانه یکی از بهترین سایت ها در زمینه عکس که من خودم همیشه ازش برای انتخاب تصاویرم استفاده میکنم فیلتر بود تا این که امروز تست کردم و خوشبختانه برای من دیگه این سایت فیلتر نبود. نمیدونم چقدر از فلیکر استفاده میکنین و تا چه حد باهاش آشنایی دارین، اما در ادامه نگاهی میندازیم به این سرویس بسیار کارامد و امیدواریم که این روند همینطور ادامه داشته باشه و شاهد باز شدن سرویس های کاربردی باشیم.

 

فلیکر سرویس آپلود و به اشتراک گذاری تصاویر هست که مدتی پیش توسط یاهو خریداری شد و بعد از تغییر ظاهرش، دوباره به روی اینترنت رفت. فلیکر امکانات خیلی جالبی داره و یکی از بهترین جاهایی هست که شما میتونین از دیدن تصاویر متفاوت لذت ببرین و عکس های زیبای خودتونو هم به اشتراک بذارین.

فلیکر یعنی هر عکسی که بخوای

بالا سمت راست، یه قسمت جستجو هست که حسابی جا خشک کرده و بدون اون فلیکر زیاد به درد نمیخوره. تو این قسمت فکر نمی کنم چیزی وجود داشته باشه که شما بنویسیدش و پیداش نکنین. هرروز که من مطلب جدیدی رو میخوام ارسال کنم، قبل از انتخاب تصاویر از خود مقاله اصلی و تقریبا همیشه برای انتخاب عکسای مطالب خودم، یه سری به فلیکر میزنم و با یه جستجوی کوچیک، تقریبا هرچیزی رو که میخوام پیدا میکنم. بذارید ببینیم چندتا عکس قشنگ از ایران توش پیدا میکنیم:

 

۱ ترابایت فضا

 

باورش سخته که سرویسی یک ترابایت فضا اونم از نوع رایگانش ارائه کنه، اما یاهو این کارو انجام داده و یک ترابایت فضای رایگان به شما داده تا تصاویرتونو آپلود کنین. آپلود تصاویر واقعا راحته و شما میتونین با گرفتن و انداختن عکساتون یا آپلود مستقیم تصاویرتونو به اشتراک بذارین.

عکسای صفحه اولش واقعا قشنگن

 

اصلا دوست دارم همینجوری برم صفحه اول فلیکر و از دیدن عکسا لذت ببرم. برای پایان هم پیشنهاد میکنم گاهی وقتا برین و یه چرخی توش بزنین 🙂

برای ورود به فلیکر اینجا کلیک کنید 

منبع: onever

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس