زمان دقیق تمام مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک ۲۰۱۲

مجموعه : اخبار

مسابقه ورزشکاران ایرانی از روز افتتاحیه بازی‌های المپیک لندن آغاز می‌شود.

کاروان ورزشی ایران ۵۴ سهمیه المپیک ۲۰۱۲ لندن به دست آورد که این ملی‌پوشان درست در روز مراسم افتتاحیه رقابت‌های خود را آغاز خواهند کرد و
تا روز آخر، ایرانی‌ها برای کسب مدال با رقیبان خود مبارزه خواهند کرد.

البته محمدرضا رودکی به دلیل مصدومیت و جواد محجوب به دلیل بیماری، مسابقه نخواهند داد تا جودوی ایران ورزشکاری را به روی تاتامی نفرستد.

ششم مرداد (۲۷ آگوست) که درست روز مراسم افتتاحیه بازی‌ها است، دو کماندار ایران یعنی میلاد وزیری و زهرا دهقان به رقابت با رقبا می‌پردازند و
در روز پایانی بازی‌های المپیک، دو شانس مدال کاروان ایران یعنی مهدی تقوی و رضا یزدانی، دو ملی‌پوش کشتی آزاد در صبح روز مراسم اختتامیه به مصاف
حریفان خواهند رفت.

برنامه روزشمار ۵۲ ملی پوش کاروان ایران در بازیهای المپیک به ترتیب زیر است:(ساعت‌ها به وقت تهران است)

(در رشته هایی مانند بوکس، دو میدانی،‌ تنیس روی میز، شنا و … تنها
برنامه دور اول مسابقات ایرانی‌ها در این برنامه لحاظ شده و با صعود به
مرحله ی بعد باید در روزهای دیگر به رقابت با حریفان بپردازند.)

جمعه ۶ مرداد( ۲۷ جولای)

ساعت ۱۲:۳۰: تیر و کمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord’s Cricket Ground)

ساعت ۱۶:۳۰: تیرو کمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord’s Cricket Ground)

شنبه ۷ مرداد (۲۸ جولای)

ساعت ۱۱:۴۵ صبح: تیراندازی ۱۰ متر تفنگ بادی زنان – مه‌لقا جام بزرگ و الهه احمدی- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

از ساعت ۱۲:۳۰ : تنیس روی میز زنان – ندا شهسواری –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)

از ساعت ۱۳:۱۵: تنیس روی میز مردان – نوشاد عالمیان –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)

ساعت ۱۳:۳۰ : دوچرخه‌سواری جاده – مهدی سهرابی و امیر زرگری (در حومه لندن)

ساعت ۱۵:۳۰ : تیراندازی ۱۰ متر تپانچه بادی مردان – ابراهیم برخورداری- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

ساعت ۱۶: رویینگ تک‌نفره سنگین وزن مردان – محسن شادی – (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت ۱۷: روئینگ تک‌نفره سنگین وزن زنان – سولماز عباسی- (ورزشگاه Eton Dorney)

یکشنبه ۸ مرداد (۲۹ جولای)

از ساعت ۱۴: شمشیربازی سابر – مجتبی عابدینی- مرحله یک شصت و چهارم (ورزشگاه ExCel)

از ساعت ۱۸ تا یک بامداد ۹ مرداد: بوکس وزن ۶۹ کیلوگرم – امین قاسمی پور- دور اول (ورزشگاه ExCel)

دوشنبه ۹ مرداد (۳۰ جولای)

ساعت ۱۲:۳۰ صبح : تیر و کمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه حذفی(ورزشگاه Lord’s Cricket Ground)

ساعت ۱۲:۵۶ : تیر و کمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه حذفی (ورزشگاه Lord’s Cricket Ground)

از ساعت ۱۸:۱۵ تا ۰۱:۱۵ : بوکس وزن ۸۱ کیلوگرم – احسان روزبهانی – دور اول- (ورزشگاه ExCel)

سه شنبه ۱۰ مرداد (۳۱ جولای)

۱۳:۳۰ صبح: شنا ۱۰۰ متر آزاد- محمد بیداریان- دور مقدماتی (ورزشگاه Aquatics Center)

از ساعت ۱۸:۱۵ تا ۰۱:۱۵: بوکس وزن ۶۴ کیلوگرم – مهدی طلوتی- دور اول (ورزشگاه ExCel)

چهارشنبه ۱۱ مرداد (۱ آگوست)

از ساعت۱۸ تا ۱ بامداد : بوکس وزن ۹۱ کیلوگرم- علی مظاهری (ورزشگاه ExCel )

ساعت۱۷:۴۵: دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی – علیرضا حقی (محل برگزاری Hampton Court Palace)

پنج شنبه ۱۲ مرداد (۲ آگوست)

جواد محجوب، جودوکار ایران در این روز رقابت داشت که به دلیل بیماری گوارشی از شرکت در رقابت‌های المپیک بازماند.

جمعه ۱۳ مرداد (۳ آگوست)

ساعت۱۳:۳۰ : پرتاب وزنه – امین نیک فر (ورزشگاه المپیک)

ساعت۱۴:۴۵ : پرتاب چکش – کاوه موسوی (ورزشگاه المپیک)

ساعت۲۲:۳۰ : وزنه برداری دسته ۸۵ کیلوگرم – سهراب مرادی و کیانوش رستمی (ورزشگاه ExCel)

ساعت۲۳:۲۰ : پرش طول – محمد ارزنده (ورزشگاه المپیک)

شنبه ۱۴ مرداد (۴ آگوست)

ساعت۱۳:۳۰ : دو و میدانی ۱۰۰ متر- رضا قاسمی (ورزشگاه المپیک)

ساعت۱۴:۰۵ : دوومیدانی ۴۰۰ متر – سجاد هاشمی آهنگری (ورزشگاه المپیک)

ساعت۲۰:۳۰ :پیاده روی ۲۰ کیلومتر – ابراهیم رحیمیان (ورزشگاه المپیک)

ساعت۲۲:۳۰ :وزنه برداری دسته ۹۴ کیلوگرم- سعید محمد پور (ورزشگاه ExCel)

یکشنبه ۱۵ مرداد (۵ آگوست)

از ساعت۱۶:۳۰ : کشتی فرنگی وزن ۵۵ کیلوگرم – حمید سوریان (ورزشگاه ExCel)

دوشنبه ۱۶ مرداد (۶ آگوست)

ساعت۱۳: قایقرانی کایاک تک نفره ۱۰۰۰ متر مردان- احمدرضا طالبیان

ساعت۱۳:۳۰: پرتاب دیسک مرحله مقدماتی – احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت۱۴:۱۵: پرتاب وزنه زنان مرحله مقدماتی – لیلا رجبی (ورزشگاه المپیک)

ساعت۱۴:۲۰ :دوی ۸۰۰ متر مرحله اول – سجاد مرادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت۱۶:۳۰: کشتی فرنگی وزن ۶۰ کیلوگرم امید نوروزی- وزن ۸۴ کیلوگرم حبیب الله اخلاقی – وزن ۱۲۰ کیلوگرم بشیر باباجان زاده (ورزشگاه ExCel)

ساعت۲۲:۳۰: وزنه برداری دسته ۱۰۵ کیلوگرم – نواب نصیر شلال (ورزشگاه ExCel)

سه شنبه ۱۷ مرداد (۷ آگوست)

ساعت۱۳:۴۰: کایاک تک نفره ۵۰۰ متر زنان – آرزو حکیمی

ساعت۱۳:۴۰ : دوی ۱۱۰ متر با مانع- روح الله عسگری (ورزشگاه المپیک)

ساعت ۱۶:۳۰: کشتی فرنگی وزن ۶۶ کیلوگرم سعید عبدولی و ۹۶ کیلوگرم قا سم رضایی (ورزشگاه ExCel)

ساعت ۲۳:۱۵: پرتاب دیسک ، فینال – احسان حدادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

ساعت۲۳:۲۵: دوی ۸۰۰ متر، نیمه نهایی – سجاد مرادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

ساعت۲۲:۳۰: وزنه برداری دسته ۱۰۵+ کیلوگرم – بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel)

چهارشنبه ۱۸ مرداد (۸ آگوست)

ورزشکاران ایرانی در این روز رقابت ندارند.

پنج شنبه ۱۹ مرداد (۹ آگوست)

از ساعت ۱۲:۴۵: تکواندو وزن ۶۸ کیلوگرم – محمد باقری معتمد (ورزشگاه ExCel)

جمعه ۲۰ مرداد (۱۰ آگوست)

ساعت ۱۲:۳۰ : تکواندو وزن ۸۰ کیلوگرم مردان، یوسف کرمی و ۶۷ کیلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)

ساعت ۱۳:۴۲: قایقرانی کایاک۲۰۰ متر زنان – آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت ۱۶:۳۰: کشتی آزاد وزن ۵۵ کیلوگرم حسن رحیمی و ۷۴ کیلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاه

ExCel)

شنبه ۲۱ مرداد (۱۱ آگوست)

از ساعت ۱۶:۳۰: کشتی آزاد وزن ۶۰ کیلوگرم مسعود اسماعیل پور، وزن ۸۴ کیلوگرم احسان لشگری و ۱۲۰ کیلوگرم کمیل قاسمی (ورزشگاه ExCel)

یکشنبه ۲۲ مرداد (۱۲ آگوست)

از ساعت ۱۲:۳۰ صبح: کشتی آزاد وزن ۶۶ کیلوگرم مهدی تقوی و ۹۶ کیلوگرم رضا یزدانی (ورزشگاه ExCel)

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس