سامسونگ به دنبال تولید گوشی هوشمند با بدنه فیبرکربنی

مجموعه : اخبار

به گزارش دنیای فناوری اطلاعات ؛ از زمانی که گوشی هوشمند HTC One با بدنه آلومینیومی خود توانست محبوبیت فراوانی نزد کاربران کسب کند، شایعات منتشر شده نشان می‌دهد سامسونگ هم به دنبال استفاده از مواد جایگزین در بدنه نسل جدید گوشی‌های خود است.

سامسونگ قصد دارد ماده کاملا متفاوتی را در نسل جدید محصولات خود به کار برد و این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، این شرکت کره‌ای فیبرکربنی را برای بدنه گوشی‌های جدید خود در نظر گرفته است. گروه پتروشیمی و SGL که یکی از زیرمجموعه‌های سامسونگ محسوب می‌شود، وظیفه ساخت ابزارهای الکترونیکی و صنعتی از مواد کربنی را برای سامسونگ و بازار کره برعهده دارد.

بدیهی است که بیشتر فیبرهای کربنی برای محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و تا کنون در بسیاری از اخبار اعلام شده است که محصولات الکترونیکی نیز بستر مناسبی برای به‌کارگیری این فیبرهای کربنی محسوب می‌شوند.فیبرهای کربنی وزن بسیار کمی دارند و کاهش وزن گوشی‌های هوشمند از جمله مواردی محسوب می‌شود که شرکت‌های تولیدکننده آن را مدنظر قرار می‌دهند.

منابع آگاه هنوز اعلام نکرده‌اند که کدام یک از محصولات سامسونگ با بدنه فیبری ساخته خواهد شد و در مقابل، از چه زمان نخستین نمونه از این دستگاه در بازار کره به فروش خواهد رسید.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس