سه بازیگر تلویزیونی پردرآمد در سال ۲۰۱۲

مجموعه : اخبار

طبق گزارشی که اخیرا مجله فوربز آن را منتشر کرده است اشتن کوچر که خود جایگزین چارلی شین در سریال کمدی پرطرفدار «Two and a Half Men» شده بود، توانست جایگاه شین را به عنوان پردرآمد ترین بازیگر تلویزیونی هم از آن خود کند.

مجله فوربز تخمین زده که درآمد کوچر در حد فاصل بین می ۲۰۱۱ تا می ۲۰۱۲، حدود ۲۴ میلیون دلار بوده است و این در حالی ست که چارلی شین که پس از اخراجی پر سر و صدا از سریال پر طرفدار شبکه CBS در سریالی در شبکه کابلی موسوم به «Anger Management» حضور به هم رسانده بود در فهرست ده نفر پردرآمد هم حضور ندارد.

شین سال قبل با ۴۰ میلیون دلار در صدر فهرست قرار داشت که ۱۶ میلیون دلار بیشتر از درآمد امسال کوچر است. استیو کارل هم که در فهرست سال گذشته و پیش از ترک سریال «The Office»، با ۱۵ میلیون در جایگاه دوم قرار داشت در فهرست امسال حاضر نیست.

در فهرست امسال هیو لائوری ستاره «House» و ری رومانو از سریال حالا کنسل شده «Men of a Certain Age» با ۱۸ میلیون دلار به طور مشترک در جایگاه دوم قرار دارند.

در ادامه فهرست ده بازیگر پردرآمد امسال نام آلک بالدوین هم که در سریال های «۳۰ Rock» و «Last Man Standing» بازی کرده است به چشم می خورد.

فوربز اعلام کرده است که این تخمین درآمد شامل هزینه های مربوط به مدیر برنامه و یا «دیگر هزینه هایی که افراد مشهور به خاطر شهرت خود می پردازند» نمی شود.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس