سیستم عامل Firefox هم اکنون در دسترس برای تست کردن

http://www.3enterfa.com/wp-content/uploads/2012/07/ffos2.png

اگر شما هم از دست افراد علاقه مند به دنیای فناوری و تکنولوژی میباشد باید بگوییم که منتظر سیستم عامل جدید برای رایانه ها ، موبایل و تبلت ها باشید. به نظر میرسد شرکت Mozilla قصد دارد با سیستم عامل خود یعنی Firefox تحولی عظیم را ایجاد کند و هم اکنون این سیستم عامل را برای تست کردن توسط کاربران در دسترس قرار داده است. سیستم عامل Firefox در ابتدا فقط برای گوشی های هوشمند و تبلت ها طراحی شده بود ولی در حال حاضر برای تست کردن بر روی رایانه های مبتنی بر OS X ، ویندوز و یا لینوکس در اختیار قرار گرفته است. توسعه دهندگان میتوانند شروع به استفاده از نسخه آزمایشی این سیستم عامل کنند و تغییرات دلخواه خود را در آن پدید بیاورند.

البته بدون ابزار مناسب توسعه دهندگان نمیتوانند برنامه های مناسب را برای این سیستم عامل طراحی کنند ولی به نظر میرسد موزیلا فکر اینجا را هم کرده و aka boot2gecko را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. شاید توسعه دهندگان و برنامه نویسان بتوانند به کمک این ابزار برنامه های مناسبی مثل سیستم عامل های iOS و اندروید ایجاد کنند و Firefox را به محبوبیت برسانند.

باید گفت توسعه دهندگانی که در قبل با مرورگر Firefox کار کرده اند میتوانند سریع تر در سیستم عامل آن نیز مهارت های لازم را بدست آورند. این سیستم عامل به طور کامل از استاندارد های HTML5 و CSS پشتیبانی میکند.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس