شایعه:جانی دپ می خواهد از همسرش جدا شود

مجموعه : اخبار

 

جدایی ستاره‌های بزرگ سینما بعد از 14 سال/مشکل بچه‌ها

 

کافه سینما- جانی دپ و ونسا پارادی بعد از 14 سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا می‌شوند.

 

دپ و پارادی شایعاتی را که مبنی بر جدایی‌شان بود، تایید کردند. دپ به ای.آنلاین اعلام کرد که آنها تصمیم دارند بعد از 14 سال و با وجود دو فرزندی که دارند، دوستانه از یکدیگر جدا شوند. شایعات حاکی از آن است که دپ 49 ساله و پارادی 39 ساله از ژانویه سال 2012 کارهای مربوط به طلاقشان را آغاز کرده‌اند. البته در آن زمان پارادی قویا اخباری را که می‌گفت ازدواج آنها در خطر است، تکذیب کرده بود. پارادی در برنامه تلویزیون فرانسه گفته بود: «همه این حرف‌ها دروغ است. اشتباه محض است و من نگرانم که مبادا واقعا چنین شایعاتی به زندگی ما صدمه وارد کند و روی دو فرزندمان لیلی 11 ساله و جک 9 ساله تاثیر بگذارد.» در بیانیه که مدیر روابط عمومی دپ در اختیار ای.آنلاین قرار داد از عامه مردم درخواست شد که به حریم خصوصی این زوج و تصمیم‌شان احترام بگذارند و از همه مهمتر مراقب حریم شخصی بچه‌های آنها باشند

پیشنهاد میشود :

یک دیدگاه برای این نوشته

 1. شیوا می‌گه:

  جانی دپ و همسرش ونسا پارادایس که کمتر از یک ماه پیش ۱۴امین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند،اکنون برای روشن کردن صحت خبرهای حاشیه ساز به میان مردم آمدند.به گزارش”یک پارس” به نقل از روزگار نو، چندی پیش شایعاتی مبنی بر تقسیم کردن اموال این زوج خوشبخت مطرح شده بود، که خبرنگاران خارجی در تلاش بودند تا در صورت درست بودن خبر، علت آنرا بدانند.اما در پی انتشار این خبر روز گذشته جانی دپ و همسرش در یکی از کنفرانسهای خبری رسما این خبر را تکدیب کرده و آنرا شایعه ای بیش نخوانندند.

  اموال این زوج هنری ۱۹۰ میلیون پوند برآورد شده است.حاصل ازدواج این زوج خوشبخت،دو فرزند به نامهای لیلی رز ۱۴ ساله و جک ۱۰ ساله است.

  ونسا در ادامه به خبرنگار یکی از روزنامه های خارجی اعلام کرد: “ارزش عشق من و جانی بیشتر از این هاست که ما بخواهیم اموالمان را تقسیم کنیم.ما هنوز مانند ۱۴ سال پیش عاشقانه همدیگر را دوست داریم و ذره ای از محبت میانمان کم نشده است.”

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
 • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
 • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
 • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
 • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
 • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
 • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس