قوی ترین و قد بلندترین دختر دنیا + تصویر

قوی ترین و قد بلندترین دختر دنیا

قوی ترین و قد بلندترین دختر دنیا

قوی ترین و قد بلندترین دختر دنیا:عکس های جالبی از خانم لیندسی هیوارد را مشاهده می کنید که با قد بسیار بلندش باعث تعجب همگان شده است.البته موضوع فقط به قد بلند این دختر ختم نمی شود.این دختر بسیار پر زور و قدرتمند است به گونه ای که براحتی یک ماشین ۲ تنی را از زمین بلند می کند.

لیندسی در سن ۱۳ سالگی قدش به ۱۹۰ رسید و این رشد به آرامی کم شد و هم اکنون قدش ۲۰۹ سانتی متر است.او در بعضی از فیلم ها هم ایفای نقش کرده است و همچنین یک کشتی کج کار قدرتمند است. لیندسی هیواردهم اکنون قوی ترین و قد بلندترین دختر دنیا می باشـد.

 

قوی ترین و قد بلندترین دختر دنیا

لیندسی یک بازیگر آمریکایی و همچنین خواننده پاپ است . لیندسی لوهان در نیویورک به دنیا آمد و در متریک – لانگ آیلند نیویورک بزرگ شد . لوهان شغل نمایشی خودش رو از کوچکی برای مدل های بچگانه مجله و آگهی های تلویزیونی شروع کرد .در سن 10 سالگی وارد حرفه بازیگری شد .در سال 2004 لوهان همچنین وارد دنیای موزیک شد .لوهان یک خونه در Beverly Hills کالیفرنیا داره اما اکثر اوقات در نیویورک و در کنار خانواده اش هست . تلویزیون اولین کار تلویزیونی لیندسی لوهان چندان جالب از آب در نیومد . در همان موقع تبلیغ بازرگانی Duncan Hines رو امتحان کرد و لیندسی به مادرش گفت که بی خیال همه چی میشه اگه تو حرفه اش شکست بخوره .لوهان سرانجام 60 تبلیغ تلویزیونی رو اجرا کرد .کار تبلیغاتی لوهان تبدیل شد به soap opera و بعد از آن در 10 سالگی با بازی در کار تلویزیونی Another World . لوهان نوجوان در سال 2000 2 فیلم برای شبکه تلویزیونی دیسنی بازی کرد ( Life Size – Get A Clue ).لیندسی همچنین در اولین اپیزود Bette رو اجرا کرد

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس