لیگ جهانی والیبال | صحبت های صرب ها پس از برد برابر ایران

مجموعه : اخبار ورزشی

استانکوویچ، کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان در نشست خبری دیدار برابر ایران اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در این مسابقه برنده شدیم. ایران نخستین تجربه‌ی لیگ جهانی را پشت سر می‌گذارد و با انگیزه‌ی بالایی به میدان می‌آید. من دو سه سال است که با این تیم مبارزه می‌کنم و از آنها شناخت دارم. درباره‌ی بازی نیز باید بگویم در این دیدار تحت فشار بودیم اما خیلی خوب مبارزه کردیم و توانستیم کار را به نفع خود تمام کنیم.

استانکوویچ ادامه داد: ما در دو ست اول ایران را شکست دادیم و فکر می‌کردیم ست سوم را نیز با پیروزی پشت سر می‌گذاریم اما در همین ست اشتباه‌های ما زیاد شد و ایران از این موقعیت به خوبی استفاده کرد. سرویس و دفاع خوب ایران در ست سوم ما را مغلوب کرد و ما حتی در ست چهارم نیز نتوانستیم به بازی برگردیم. خوشبختانه در ست پنجم بچه‌ها بهتر کار کردند و پیروز میدان شدند. امیدوارم در بازی دوم بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

ولادیمیر پتکوویچ پاسور تیم ملی صربستان پس از بازی مقابل ایران اظهار کرد: بازی خوبی بود. واقعا مردم پرشوری برای تماشای این مسابقه آمده بودند. خوشحالم که ایران را بردیم. این پیروزی سخت به دست آمد اما بازی بعدی را هم می‌بریم. ما اهداف بزرگی در لیگ جهانی داریم و مطمئن باشید که برای پیروزی می‌جنگیم.

کواکویچ پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش در مسابقات لیگ جهانی مقابل ایران به فارس گفت: طرفداران ایران بسیار پرحرارت و با شور و هیجان زیاد تیم خود را تشویق می‌کردند که این مسئله عجیب و سخت بود. بازی کردن در این جو کار دشواری بود با اینکه قبلاً با ایران بازی کردیم اما آنها در هر مسابقه با یک ترکیب جدید و پیشرفت بهتر در میدان حاضر می‌شوند.

وی افزود: در دو گیم ابتدایی بازی خوبی ارائه کردیم و به پیروزی رسیدیم اما در گیم های سوم و چهارم دچار افت شدیم و بازی را به حریف‌مان دادیم. در نهایت همه انرژی خود را در گیم پنجم به کار گرفتیم تا در این مسابقه به پیروزی برسیم.

بازیکن صربستان خاطرنشان کرد: باید امشب و فردا خوب استراحت کنیم تا با تمام قوا در دیدار روز سوم حاضر شویم. برای مسابقه بعدی می‌دانیم که ایران با قدرت بیشتری حاضر می‌شود اما ما باید بهتر باشیم و به پیروزی برسیم.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس