ماجرای قتل وحشتناک دختر کر و لال

مجموعه : اخبار

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، صبح روز ۱۶ مرداد سال گذشته مرد میانسالی مأموران پلیس کمال شهر کرج را در جریان ناپدید شدن ناگهانی دختر کرولالش به اسم زهره ۲۲ساله قرار داد.
این مرد مدعی شد: دخترم روز گذشته برای رفتن به مدرسه باغچه بان از خانه خارج شد و هر چه منتظرش شدیم از مدرسه بازنگشت.

در حالی که تجسس‌های پلیسی برای یافتن دختر جوان آغاز شده بود، مأموران کلانتری ۲۴ کمال شهر جسد سوخته یک زن را در حاشیه شهر پیدا کردند.

مأموران بعد از حضور در محل حادثه و تأیید خبر کشف جسد بلافاصله قاضی حسینی بازپرس کشیک قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرج را از ماجرا با خبر کردند.

در نخستین گام از تجسس‌ها، کارآگاهان دریافتند مشخصات جسد سوخته با نشانی‌های دختر ناپدید شده همخوانی دارد. بنابراین خانواده زهره برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی دعوت شدند. پدر زهره بعد از دیدن جسد، هویت دخترش را تأیید کرد.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با ردیابی تماس‌های تلفنی مقتول به مرد جوانی به نام یوسف ۲۴ ساله مظنون شدند.

تلاش مأموران برای دستگیری یوسف آغاز شد تا اینکه مشخص شد او به همراه همسر، مادر و کودک خردسالش محل زندگی خود را بدون اطلاع قبلی تغییر داده و گوشی تلفن همراهش را نیز خاموش کرده است.

گمانه زنی برای ارتکاب جنایت از سوی یوسف نزد کار آگاهان قوت گرفت. کار آگاهان در گام بعدی با ردیابی تلفن همراه همسر یوسف متوجه شدند او بعد از فرار راهی مشهد شده است. مأموران با اخذ نیابت قضایی برای بازداشت متهم راهی مشهد شدند. اما زمانی که وارد مخفیگاه متهم شدند، دریافتند او برای دومین بار موفق به فرار شده است.

در جریان تجسس‌های پلیسی مشخص شد یوسف با اتوبوس مسافربری از مشهد راهی شهرستان لنگرود شده است. بنابراین با تیم زبده‌ای از کارآگاهان در جریان یک عملیات پلیسی در ایست بازرسی موفق شدند متهم را شناسایی و دستگیر کنند.

یوسف بعد از دستگیری به جنایت خود اعتراف کرد و در توضیح ماجرا گفت: عصر روز حادثه در مسیر رفتن به خانه بودم که متوجه شدم زهره کنار خیابان ایستاده است. بعد از اینکه فهمیدم کر و لال است، فکر شیطانی به ذهنم رسید و با بهانه‌ای او را به خانه یکی از دوستانم به نام حامد ۲۵ ساله کشاندم و نیت شوم خود را عملی کردم و بعد او را در خیابان رها کردم.

متهم درباره ماجرای قتل گفت: من در آپارتمان دوستم بودم که متوجه شدم زهره از همسایگان سراغ من را می‌گیرد. وقتی به کوچه رفتم او را در حالی که گریه می‌کرد و با انگشتش مرا به همسایه‌ها نشان می‌داد دیدم.

زهره به سمتم آمد و با اشاره فهماند که از من شکایت  می‌کند. من از او خواستم تا به خانه‌اش باز گردد اما به حرفم گوش نداد. بنابراین او را به نقطه خلوتی اطراف شهر کشاندم و در فرصت مناسبی با چاقویی که به همراه داشتم و با وارد کردن ضرباتی به گردن و سینه‌اش به قتل رساندم.

متهم ادامه داد: بعد از آن راهی پمپ بنزین شدم و بعد از گرفتن بنزین، جسدش را به آتش کشیدم و به خانه برگشتم تا اینکه دستگیر شدم.

بعد از اعترافات متهم و تکمیل شدن تحقیقات، پرونده با صدور کیفر خواست علیه یوسف به اتهام مباشرت در قتل، رابطه نامشروع و جنایت بر میت به شعبه اول دادگاه استان البرز فرستاده شد و متهم عصر روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه دهقانی نماینده دادستان کرج با دفاع از کیفر خواست، از محضر دادگاه مجازات قانونی برای متهم را خواستار شد.

بعد از آنکه اولیای دم تقاضای قصاص متهم را ارائه کردند یوسف در جایگاه ایستاد و گفت: اتهام قتل را می‌پذیرم و حرف دیگری ندارم.

سپس قاضی رنجبر رئیس دادگاه یوسف را ۴ بار متوالی به بیرون از دادگاه هدایت کرد و مجدد در جایگاه دعوتش کرد تا اتهام زنای محصنه به وی تفهیم شود.

متهم با ۴ بار اقرار به زنا محصنه، این اتهام را نیز قبول کرد و در آخرین دفاع گفت: زندگی‌ام تباه شده است و می‌دانم به آخر خط رسیده‌ام، تنها خواسته‌ام از دادگاه این است که اجازه دهند روز تاسوعا و عاشورا در عزای امام حسین (ع) برای توبه شرکت کنم.

سرانجام قاضی رنجبر بعد از شنیدن آخرین دفاع متهم و وکیل مدافع او با هیئت قضایی وارد شور شد و متهم را با توجه به اوراق پرونده و اقرار صریح به قصاص محکوم کرد.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس