معرفی اجمالی کمپانی ASUS

مجموعه : سخت افزار

اما قبل از توضیح در مورد این مادربرد بد نیست به عنوان اولین بررسی از برند اسوس ، توضیحی کوتاه در رابطه با این کمپانی و محصولاتش ارائه کنیم .

 

asus-logo

 

کمپانی تایوانی (ASUS (ASUSTeK Computer Incorporated یک کمپانی ساخت قطعات سخت افزاری چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در شهر تایپه ، واقع در کشور تایوان ثبت شده است. رنج بسیار وسیع محصولات تولیدی توسط این کمپانی یکی از عواملیست که آن را به یکی از غول های سخت افزار دنیا تبدیل کرده است . محصولات این کمپانی به صورت کلی به سه بخش محصولات All-in-One PC ، قطعات کامپیوترهای شخصی و کامپیوترهای تجاری تقسیم می شود. در چند سال اخیر بیشترین تولیدات این کمپانی در بخش قطعات کامپیوترهای شخصی، معمولا مادربرد بوده و از این منظر همواره در مقایسه با کمپانی های مطرح ، در بین 2 کمپانی پرفروش مادربرد در دنیا شناخته می شود. جالب است بدانید توانایی های این کمپانی در سال های اخیر به گونه ای بوده که برخی از تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز برخی از کمپانی های مطرح همانند Dell، Falcon Northwest ، Hewlett-Packard و Apple نیز در کارخانه های این کمپانی مونتاژ می شوند.

شاید روی هم رفته از دلایل موفقیت این کمپانی در بخش ساخت مادربرد همواره ابداع تکنولوژی های جدید و طراحی های کاملاً تخصصی و مبتکرانه به همراه استفاده از متریال فوق العاده با کیفیت ( به خصوص در مدل های High-End و Mid-Range ) بوده است.

 

 
این کمپانی از سال 2006 با معرفی سری جدیدی با نام ( ROG ( Republic Of Gamers افقی تازه به روی PC Gamer های حرفه ای گشود. محصولاتی که با این برند تولید می شدند به گونه ای گل سر سبد محصولات ساخت این کمپانی محسوب می شدند. استفاده از مدرن ترین و با کیفیت ترین متریال موجود در قطعات ساخته شده با این برند باعث شده تا در عمل علاوه بر اینکه این قطعات مورد توجه Gamer های حرفه ای قرار می گیرد ، اورکلاکرهای حرفه ای نیز برای ثبت رکوردهای جهانی سراغ محصولات این برند بروند.

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس