معرفی مادربورد قدرتمند MSI با سوکت FM2

کمپانی MSI یکی از برترین تولیدکنندگان مادربورد و کارت گرافیکی جهان، مادربورد جدید خود با سوکت FM2 به نام  FM2-A75MA-P33 را معرفی کرد. این مادربورد با داشتن چیپست AMD A75، از APUهای جدید کمپانی AMD موسوم به Trinity پشتیبانی می‌کند، دارای مدار تغذیه ۵ فازی جهت تغذیه APUاست و با داشتن دو شکاف حافظه می‌تواند از ۳۲ گیگابایت حافظه DDR3 با فرکانس  ۱۸۶۶MHz در حالت دو کاناله پشتیبانی کند.

این مادربورد که در استاندارد M-ATX طراحی شده است در مجموع دارای سه شکاف توسعه شامل یه شکاف نسل دوم PCI Express x16، یک شکاف PCI Express x1 و یک شکاف PCI است.

مادربورد  FM2-A75MA-P33 دارای شش پورت SATA 6GB/s است و از فناوری های Raid 0/1/10 پشتیبانی می کند. چیپست A75مجموعا چهار پورت پرسرعت USB3 را برای کاربران فراهم می کند که از این مقدار دو پورت در پشت مادربورد قرار گرفته و دو پورت دیگر بصورت Connector بر روی مادربورد قرار گرفته است. علاوه بر این Connectorهای جهت استفاده از پورت های قدیمی  LPT وSerial (COM)نیز بر روی این مادربورد تعبیه شده است که این مادربورد را برای استفاده های اداری مناسب می سازد.

در پانل پشتی این مادربورد نیز یک خروجی تصویر Dual Link DVI، خروجی تصویر D-Sub، خروجی های صدای شش کاناله با کیفیت HD، چهار پورت USB 2و دو پورت PS/2 جهت استفاده کاربران تعبیه شده است. این مادربورد از فناوری OC Genie نیز پشتیبانی می کند که کاربران می توانند با استفاده از آن کارایی کلی سیستم را تا ۱۵% افزایش دهند.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس