معرفی گوشی ویندوز فون ۸ مایکروسافت

مجموعه : اخبار

Windows-Phone-8

عده ای از تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که احتمالاً شرکت مایکروسافت در حال کار بر روی گوشی‌های مجهز به سیستم عامل جدید خود، یعنی ویندوز فون 8 است. پیش از این نیز این شرکت با ارائه تبلت Surface که به سیستم عامل ویندوز 8 مجهز است به طور رسمی وارد عرصه رقابت با سایر شرکت‌های تولید کننده تبلت شده بود.

البته احتمال می‌رود که تولید این گوشی‌ها فقط برای به نمایش گذاشتن قابلیت‌های ویندوز فون 8 باشد و به عنوان مرجع مورد استفاده قرار گیرند. اما عاقلانه به نظر نمی‌رسد که شرکت مایکروسافت این همه زحمت را تنها برای نمایش سیستم عامل جدید خود بر روی چند دستگاه مرجع متحمل شود و نخواهد این دستگاه‌ها را برای فروش روانه بازار کند.

بدون شک اگر عرضه تبلت Surface با موفقیت مواجه شود و قابلیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری شایسته ای داشته باشد، شرکت مایکروسافت خواهد توانست گوشی‌های موفقی نیز تولید کند زیرا در حال حاضر، سخت افزار لازم برای تولید گوشی‌های مجهز به ویندوز فون 8 را در دست دارد. به علاوه شرکت مایکروسافت با وارد شدن به حوزه تولید سخت افزار و تولید گوشی سود بیشتری را نسبت به گذشته که تنها سیستم عامل ویندوز فون را عرضه می‌کرد به دست خواهد آورد.

به هر حال گمانه زنی‌ها درباره این اقدام جدید شرکت مایکروسافت موجب نگرانی شرکت‌های رقیب به خصوص شرکت نوکیا شده است که در سال گذشته تقریباً به بخش ساخت سخت افزار برای سیستم عامل ویندوز فون 7 شرکت مایکروسافت بدل شده بود.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس