مهلت ثبت‌ نام در رشته‌ های بدون کنکور تمدید شد

مجموعه : اخبار گوناگون

s42ezoyy

 

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از تمدید مهلت ثبت‌ نام در رشته‌ های بدون آزمون دوره کارشناسی دانشگاه آزاد تا روز شنبه 7 بهمن ماه خبر داد . ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت : داوطلبان می‌ توانند در فرصت ایجاد شده نسبت به ثبت‌ نام خود در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد تا روز شنبه هفتم بهمن ماه با ورود به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org اقدام کنند .

اقبالی با بیان اینکه پذیرش در این مرحله بر اساس معدل کتبی داوطلبان است اظهارکرد : هیچ آزمونی در 5000 رشته محل‌ های اعلام شده بدون آزمون برگزار نمی‌ شود و برای سایر رشته محل‌ های باقی مانده متقاضیان باید در آزمون سازمان سنجش شرکت کنند . رییس مرکز آزمون درخصوص مدارک مورد نیاز برای ثبت‌ نام بدون آزمون تاکیدکرد : داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای ثبت نام الزامی است و داوطلبانی که موفق شوند تا 30 بهمن گواهی پیش دانشگاهی خود را دریافت کنند ادامه تحصیل شان بلامانع خواهد بود وی با بیان اینکه هر داوطلب می تواند چهار رشته از یک مجموعه انتخاب کند و انتخابهای مجدد از سایر مجموعه ها نیز بلامانع است تصریح کرد : با این روش هر داوطلب امکان انتخاب‌های فراوانی را دارد که ورود به دانشگاه را برای او تسهیل می‌ کند .

رییس مرکز آزمون با اشاره به اعلام نتایج نهایی این مرحله در بهمن ماه گفت : پذیرفته‌ شدگان می‌ توانند در همین نیم سال تحصیلی (بهمن ماه) در واحدهای دانشگاهی موردنظر ادامه تحصیل دهند وی با تاکید بر اینکه مهلت تمدیده شده به هیچ عنوان قابل تمدید نیست اظهارکرد : داوطلبان باید هرچه سریع تر نسبت به ثبت‌ نام خود اقدام کنند . اقبالی در پایان گفت : اگر داوطلبان در مراحل ثبت‌ نام با مشکل یا ابهامی مواجه شدند می توانند بدون حضور در مرکز آزمون و صرفاً با ورود به سایت های www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح و یا از طریق porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند .

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس