نوکیا بیستمین برند سبز دنیا با گوشی‌های قهرمان محیط زیست

مجموعه : اخبار

http://www.3enterfa.com/wp-content/uploads/2012/07/n00022859-b.jpg

اصول اخلاقی سازگار با محیط زیست در تمام گوشی‌های نوکیا اعمال می‌شود، اما هنوز هم برای حضور مدل‌های دوستدار محیط زیست قهرمان جایی هست.

شما می‌توانید انواع و اقسام گوشی‌های نوکیا را خریداری کنید؛ مهم نیست چه رنگ و مدلی را انتخاب می‌کنید.
مهم این است که گوشی‌ای را بخرید که با کره زمین مهربان باشد، زیرا گوشی‌های نوکیا با اهداف زیست محیطی تولید می‌شوند. مانند نوع موادی که در ساخت گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از همه مهم‌تر، موادی که نباید در ساخت آنها به کار روند.

به گزارش ایتنا امکانات ذخیره انرژی و استفاده از بسته‌بندی قابل بازیافت نیز گواه دیگری بر سبز بودن و دوستدار محیط زیست بودن گوشی نوکیای شما است.

وجود چنین کارنامه افتخارآمیزی باعث شده نوکیا به عنوان یکی از برترین برندهای سبز دوستدار محیط زیست جهان معرفی شود. نام نوکیا در این فهرست در جایگاه بیستمین برند سبز دوست‌دار محیط زیست به همراه دیگر شرکت‌های سبز دیگر در سراسر دنیا به چشم می‌خورد.
این رتبه از تلاش‌های نوکیا برای ایجاد کسب و کار سبزتر پشتیبانی می‌کند؛ این رتبه‌بندی مانند ارائه پروفایل زیست محیطی برای قهرمانان دوست‌دار محیط زیست، گام دیگری در سفر نوکیا برای تولید گوشی‌های پایدارتر است.

در واقع، گزارش توسعه پایداری ۲۰۱۱ بر اقدامات بزرگی که شرکت انجام داده است تأکید می‌کند و قرار گرفتن در جایگاه بیستمین برند سبز دنیا نشان می‌دهد تاکنون این اقدامات در راه درستی پیش رفته است.
‌تقریبا ده سالی است که نوکیا از درون شرکت و در میان مشتریانش در حال اجرای فعالیت‌های توسعه پایدار است.

نوکیا تأثیر هر محصول بر محیط زیست را از طریق تخمین چرخه حیات (LAC) ارزیابی می‌کند و هر کدام از محصولات، پروفایل زیستی دارند که راندمان زیست‌ محیطی روند تولیدش توصیف می‌کند.
از آن به بعد، نوکیا چندین گوشی جدید قهرمان محیط زیست معرفی کرده (700 Nokia 808 PureView, Nokia Asha 311, Nokia Lumia610, Nokia Asha 200, Nokia Asha 2011, Nokia) و روی برنامه‌های صنعت سبز بهبود متمرکز شده است.

این تمرکز طی ده سال گذشته بیشتر شده و محصولات جدید به پیشرفت و صدرنشینی در استانداردهای جهانی ادامه می‌دهند. با ارتقای سطح آگاهی عمومی مثبت، نوکیا برنامه‌های بازیافت موبایل در سطح ۱۰۰ کشور را تجدید کرد.
این شرکت در میان چندین رتبه‌بندی پایداری بین‌المللی مانند شاخص پایداری Dow Jones، Greenpeace Guide to Greener Electronics و فهرست پایدارترین شرکت‌های جهان در Forbes در میان ۵ برند برتر بوده است.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس