پخش بازی های لیگ برتر در هاله ای از ابهام

مجموعه : اخبار

دوربین‌های صدا و سیما حق تصویر برداری از مسابقات فوتبال لیگ برتر در هفته اول این مسابقات را ندارند و بدین ترتیب بازی‌های فوتبال در هفته اول لیگ برتر از تلویزیون پخش نمی‌شود.

فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای که به امضای نایب رییس این فدارسیون رسیده است اعلام کرد که دوربین‌های صدا و سیما در هفته اول لیگ برتر حق حضور در ورزشگاه‌ها و تصویر برداری از مسابقات فوتبال را ندارند.این تصمیم به دلیل عدم توافق بین مسئولان فدارسیون فوتبال و مسئولان صداوسیما اتخاذ شده است.

فدراسیون فوتبال پس از ممنوعیت ورود دوربین‌های تلویزیونی به ورزشگاه اعلام کرد مجوز تصویربرداری مسابقات لیگ برتر به یک شرکت خصوصی واگذار شده است،که بنا بر پیشنهاد این شرکت و موافقت رئیس فدراسیون فوتبال قرار است تصاویر مسابقات لیگ برتر به صورت هفتگی با کارگردانی نیکی کریمی به صورت لوح فشرده در اختیار علاقمندان به فوتبال قرار گیرد تا علاقمندان با تهیه این بسته‌های تصویری در جریان مسابقات لیگ برتر قرار گیرند.

اخبار رسیده حاکی است نیکی کریمی در ملاقات با علی کفاشیان به رئیس فدراسیون فوتبال وعده داده است با تهیه فیلمی جذاب علاقمندان به مسابقات لیگ برتر را متقاعد خواهد کرد تا لوح فشرده این کارگردان را به صورت هفتگی خریداری کنند.وی در ملاقات خود با  کفاشیان ضمن اشاره به استقبال احتمالی مردم از این طرح گفته است همانگونه که سریال‌های شبکه خانگی بین مردم مخاطب خود را پیدا کرده است مسابقات لیگ برتر نیز مخاطب خاص خود را خواهد داشت.

برای قضاوت در این خصوص باید منتظر بود تا نخستین نسخه لوح فشرده بازی‌های لیگ برتر به کارگردانی نیکی کریمی در بازار عرضه شود تا مشخص شود آیا این طرح موفق خواهد بود یا خیر …
اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد .

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس