مروری بر سنترفا

پرویز پرستویی: برای تولد خودم چیزی ندارم بگویم

مجموعه : اخبار هنری

پرویز پرستویی گفت: به خاطر این شوری که در مردم به وجود آمده بیاییم تمام مشکلات را کنار بگذاریم و ما هم در جامعه هنریمان این دوستی را سرلوحه قرار دهیم و همدیگر را دوست داشته باشیم.

این بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در آستانه ی ۲ تیر ماه سالروز تولدش در گفت وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ادامه داد: این ایام، تولد تک تک ملت ایران است و همه شاد هستند که امیدوارم این شادی همیشه وجود داشته باشد.

وی حضور مردم در انتخابات را یک حماسه بزرگ برشمرد و گفت: این حضور یک اتفاق عجیب و غریب بود. مردم ایران همیشه غیرت خودشان را نشان داده اند. این اولین دوره انتخابات نبود و همیشه انتخابات داشته ایم اما این اولین باری بود که همه جهان دچار حیرت شدند و اکثریت آنان نیز تبریک گفتند.

این بازیگر ادامه داد: مردم با تمام نقاهت ها، تورم ها و تحریم ها در حالی که همه تصور می کردند کسی در انتخابات شرکت نمی کند اما به پای صندوق های رای آمدند و نشان دادند، ما ملتی هستیم که اگر گوشت هم را بخوریم، استخوان هم را دور نمی اندازیم.

پرستویی با بیان اینکه از حضور و شور و شعف مردم بغض کرده است، خاطرنشان کرد: مردم از شان ایرانی بودن و غرور ملی شان دفاع کردند و برای دولت مردان هم روشن شد ، مردم پشت ملیتشان می ایستند و امیدوارم دولت یازدهم جواب قیام ملی ایران را پاسخگو و همیشه حامی ملت باشد.

بازیگر «آژانس شیشه ای» با بیان اینکه در چند سال سپری شده ناهنجاری های زیادی را پشت سر گذاشته ایم، افزود: اما تقاضا دارم گله ها را کنار بگذاریم تا در سال ۹۲ سینمای بهتری داشته باشیم و مردم عزیز را که همیشه حامی هنرمندان بوده اند را با سینما آشتی دهیم.

پرویز پرستویی به ایسنا گفت: برای تولد خودم چیزی ندارم بگویم اما برای خلق این حماسه به تک تک مردم ایران تبریک جانانه ای می گویم و آرزوی بهروزی و پیروزی روزافزون برای ملت ایران و خانواده محترم سینما دارم.

پیشنهاد میشود :

دیدگاه ها بسته شده اند.

عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس