پنج دلیل قانع کننده برای استفاده از آندروید ۴٫۰

مجموعه : بررسی موبایل

اندروید 4علمولوژی: هفت ماه از عرضه آندروید ۴٫۰ یا همان بستنی حصیری Ice Cream Sandwich می گذرد، سیستم عاملی که قرار است تمام وسایلی که آندرویدی هستند (اسمارت فون ها و تبلت ها) را متحدالشکل و یکپارچه کند. آندروید ۴٫۰ واقعاً سیستم عامل خوب و کاملی است، اما درصد خیلی کمی از کاربران آندروید از آن استفاده می کنند. شاید آن را خوب نمی شناسند من در اینجا پنج دلیل برای استفاده از آندروید بستنی حصیری را ذکر می کنم:

۱ – مدیریت قوی اپلیکیشن ها
یکی از ویژگی های بارز آندروید، قابلیت مالتی تسکینگ یا عملکرد چندگانه آن است. بد نیست بدانید یکی از ضعف های ورژن های قبلی آندروید، عدم توانایی دیدن اپلیکیشن هایی است که در حال اجرا شدن هستند و یا سختی بستن این اپلیکیشن ها است. این مشکل در ICS یا بستنی حصیری حل شده است. در این ورژن آندروید سه دکمه بازگشت Back، خانه Home و اپلیکیشن ها Applications در صفحه اصلی وجود دارند. زمانی که شما دکمه Applications را فشار می دهید، لیست اپلیکیشن هایی که در حال اجرا هستند را می بینید که به راحتی می توانید آن ها را ببندید. این کار علاوه بر راحتی کاربر، عمر باتری دستگاه را افزایش خواهند داد.

۲ – اپلیکیشن دوربین
واقعاً باورنکردنی است که اپلیکیشن دوربین از آندروید ۲٫۳ تا ۴٫۰ چقدر تغییر کرده است! با این اپلیکیشن جدید به سرعت می توانید عکس بگیرید، بدون تاخیر و پشت سر هم. اینجوری دوستانی که آیفون دارند را هم متعجب و شگفت زده خواهید کرد.

۳ – Notifications یا اطلاع رسانی
در واقع نوتیفیکیشنز در این ورژن نسبت به ورژن های قبلی فرق اساسی نکرده است اما قابلیت مدیریت آنهاست که در ورژن ۴٫۰ می درخشد. شما در این ورژن می توانید اطلاعیه ها را خیلی راحت و به صورت لیستی بینید و هرکدام را که خواستید حذف کنید.

۴ – اپلیکیشن های یکپارچه
یکی از چالش های اصلی و بزرگ گوگل، به وجود آوردن یک رابط کاربری همه جانبه و یکپارچه است که باعث اجرای درست اپلیکیشن های تلفن همراه روی تبلت ها می شود. هنوز اپلیکیشن هایی که با ۴٫۰ سازگار هستند زیاد تولید نشده اند، اما همان هایی هم که هستند با تبلت و تلفن همراه سازگار هستند و روی تبلت ها بسیار خوب و کامل دیده می شوند.

۵ – مرورگر کروم
گوگل کروم یکی از همین اپلیکیشن های یکپارچه است که در حال حاضر دارای نسخه آزمایشی است اما می توان آن را روی دستگاههایی با آندروید ۴٫۰ نصب و راه اندازی کرد. گوگل کروم بهترین مرورگر تلفن همراه است. شما به راحتی می توانید تمام زبانه های باز شده را ببینید. اولین کاری که بعد از دریافت ICS کردید، دانلود کروم باشد.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس