چاقو خوردن مجید صالحی و بستری شدنش

چاقو خوردن مجید صالحی و بستری شدنش

چاقو خوردن مجید صالحی

چاقو خوردن مجید صالحی :

مجید صالحی شایعه چاقو خوردن و زخمی شدن خود را تکذیب کرد!

همزمان با انتشار خبر جعلی قتل گلشیفته فراهانی، شایعه مشابه‌ای نیز در مورد مجید صالحی در صفحه حوادث یکی از روزنامه‌ها به چاپ رسید که وی آن را رد کرد.

این بازیگر و کارگردان آثار طنز گفت: « این روزها دوستان و آشنایان بعضاً با من تماس می گیرند تا از وضع سلامتی من و حتی زنده بودنم کسب خبر کنند و وقتی دلیل آن را می پرسم می گویند که در روزنامه‌ای خواندیم یک نفر چاقو هفت سانتی متر در صورت تو فرو کرده و الان در بیمارستان بستری هستی!».

او افزود:«من هم در جواب آنان به شوخی می‌گویم مگر من کینگ کونگ هستم که بعد از چنین اتفاقی زنده بمانم و خلاصه ماجرای این روزهای من شده تکذیب خبر چاقو خوردن و تأیید خبر زنده بودنم. دوست دارم از طریق روزنامه شما هم تأکید کنم نه چاقو خورده‌ام و نه بستری هستم!».

 

وی فعالیت هنری خود را با بازی در نمایش “آنتیگونه” آغاز کرد و سپس به تلویزیون رفت و در مجموعه‌های تلویزیونی مختلف و البته اغلب با مضمون طنز بازی کرد . خیلی زود با شخصیت “مجید دلبندم” مشهور شد و این روند با برنامه‌های دیگر ادامه پیدا کرد.

کناره گیری حمید جبلی از فیلم “یکی بود یکی نبود” باعث شد او جایگزین وی شود و این فیلم هم شد نخستین تلاش او برای ورود به عرصه سینما. وی علاوه بر بازی در برخی از مجموعه‌های تلویزیونی نویسندگی و کارگردانی را نیز بر عهده داشته است. اغلب فیلم هایی که صالحی تاکنون در آن‌ها ایفای نقش کرده با فروش بالایی روبه رو شده اند واین نشان می دهد که او بازیگری است قابل اعتماد و البته پرطرفدار، به قول خودش بازیگر خوش شانسی است!

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس