چندین توصیه برای حفظ زیبایی پوست

به‌نظر من در زندگی نکته‌های مهمی وجود دارد که یکی از آنها سلامت است و این سلامت در هر چیزی می‌تواند خلاصه شود؛ از شیوه زندگی‌ گرفته تا چیزهایی که می‌خوریم یا می‌آشامیم و موادغذایی‌ای که استفاده می‌کنیم، نه‌تنها روی سلامت ما اثر دارند، بلکه روی چهره‌مان، نیز اثر خود را نشان می‌دهند بنابراین به نظرم زیبایی و سلامت مانند زنجیر به یکدیگر وصل هستند…

من با توجه به اینکه یک خانم هستم، طبیعتا به زیبایی اهمیت بسیاری می‌دهم. البته زیبایی تنها در آرایش کردن خلاصه نمی‌شود بلکه روحیه خوب، اعصاب و روان سالم و کنترل خشم نیز روی زیبایی به‌خصوص روی سلامت پوست صورت اثر دارند… من همیشه سعی می‌کنم کمتر عصبانی شوم یا از مواد طبیعی خوراکی استفاده کنم چون به نظرم زیبایی یک موهبت الهی است که باید قدر آن را دانست و از آن مراقبت کرد. میوه‌ها و سبزی‌ها از خوراکی های بسیار اثرگذار روی شادابی پوست هستند.

متاسفانه در حال حاضر جای خالی این موادغذایی در سبد خانواده ها دیده می‌شود. خیلی از جوان‌ها را دیده‌ام که با خوردن میوه و سبزی مشکل دارند و شکم خود را با چیزهای دیگری مانند ساندویچ، نوشیدنی های مختلف و… پر می‌کنند، درحالی که این خوراکی ها هیچ فایده‌ای ندارند. به هر حال زیبایی نعمتی است که وقتی آن را از دست می‌دهیم، تازه متوجه اهمیت آن می‌شویم. به خصوص‌خانم‌ها وقتی پا به سن می‌گذارند، این تغییر و فرسودگی را در خود بیشتر احساس می‌کنند.

خانم‌ها باید با روش درست زندگی و تغذیه مناسب مانع پیری زودرس شوند و به‌خصوص از پوست و اندام خود بسیار مراقبت کنند زیرا با بالارفتن سن، خواه ناخواه تغییرات زیادی در بدن ما به وجود می‌آید که صددرصد روی زیبایی‌مان هم اثرگذار خواهد بود بنابراین باید قبل از هر چیز مراقب سلامت و زیبایی خودمان باشیم.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس