Google Chrome در صدر App Store اپل قرار گرفت

مجموعه : اخبار

به نظر می‌رسد که ارائه نسخه جدید مرور گر Chrome برای سیستم عامل iOS موفقیت آمیز بوده است. این مرورگر که به تازگی برای دستگاه های iPhone و iPad در App Store عرضه شده است، در صدر جدول برنامه های رایگان App Store قرار گرفته است. کمپانی Google نسخه های اختصاصی مرورگر Chrome خود را برای هر دوی این دستگاه‌ها ارائه کرده است تا کاربران iPad بتوانند از این مرورگر بر روی صفحه نمایش 9.7 اینچی تبلت خود استفاده کنند.

مرورگر Chrome به جمع مرورگرهایی مانند Opera، Dolphin و دیگر مرورگرها می‌پیوندد و همچنین می‌توان از آن به عنوان جایگزینی برای مرورگر استاندارد سیستم عامل iOS یعنی Safari استفاده کرد. مرور گر Chrome که طرفداران زیادی در سیستم عامل Android دارد چندی پیش از نسخه آزمایشی خارج شد و نسخه اصلی آن در فروشگاه Google Play عرضه شد.

نسخه موبایلی مرورگر Chrome امکاناتی مشابه با نسخه کامپیوتری آن دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نوار آدرس و جستجوی یکپارچه، پشتیبانی از چندین تب و قابلیت جابجایی تب‌ها اشاره کرد. به علاوه امکان استفاده از قابلیت مرور وب به طور ناشناس (Incognito Mode) نیز در این مرورگر وجود دارد.

همچنین نسخه iOS مرورگر Chrome اجازه مشاهده تب‌های باز، بوک مارک‌ها و رمز های عبور این مرورگر بر روی کامپیوتر یا دستگاه های دیگر را به کاربر می‌دهد و امکان ارسال صفحات وب از کامپیوتر به دستگاه های دارنده iOS و خواندن آن‌ها در حالت آفلاین نیز وجود دارد.

در حال حاضر مرورگر Chrome باز خورد های مثبتی را از سوی کاربران سیستم عامل iOS دریافت کرده است و حدود 2900 نفر از بازدید کنندگان فروشگاه Apple آن را شایسته داشتن پنج ستاره دانسته‌اند.

پیشنهاد میشود :

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس